3ds Max

Autodesk Expert Elite

Merhabalar, bugün aldığım güzel bir haberi paylaşmak istedim.

Uzun süredir, Autodesk Türkiye Community ekibinde yer almaktayım burada 3ds Max üzerine genel deneyimlerimi ve sorunların çözümü için gönüllü bir topluluk olarak destek vermekteyiz.

2018 yılı sonunda Autodesk Feedback Community ekibine dahil oldum. Burada mevcut ve yeni beta sürüm 3ds max üzerinde bulanan hatalar,fikirler üzerine destekler vermekteyiz.

Geçtiğimiz ayda başvurmuş olduğum Autodesk Expert Elite programından davet aldım ve bu ünvana layık görüldüm.

Autodesk Expert Elite programı hakkında bilgi vermek gerekirse;
Autodesk Expert Elite Programı; bilgi paylaşarak, topluluğa liderlik yaparak ve sağlıklı ve değerli bir Autodesk müşteri topluluğu oluşturma yolunda katılımcı bir iş birliği stili örneği oluşturarak olağanüstü katkıları olan her bir topluluk üyemizi onaylar ve kabul eder. Bu üyeler, Autodesk heyecanını topluluğuyla paylaşır ve müşterinin sesini Autodesk’e duyurur.

Autodesk Expert Elite programının hedefi; bu kullanıcıları bilgilerini daha iyi paylaşmaları, meslektaşlarına yardımcı olmaları ve Autodesk topluluğunu desteklemeleri konusunda güçlendirmektir.

Autodesk Expert Elite programının, gündelik işlerinde AutoCAD’den Maya ve Fusion 360’a kadar birçok Autodesk yazılım ürününü kullanma deneyimine sahip olan, 53 farklı ülkeden 400’den fazla üyesi vardır.

 

Expert Elite programının hedefi; süper kullanıcılarımızın bilgilerini daha iyi paylaşmaları, meslektaşlarına yardımcı olmaları ve Autodesk Community'yi desteklemeleri konusunda teşvik etmektir. Autodesk tartışma forumlarına ve sosyal medya kanallarına düzenli ve hızlı yanıt verecek şekilde katılımı ve Autodesk Community'deki liderliği nedeniyle seçtiğimiz kişi Serhat Gümüş oldu.

Katinka SanteAutodesk Expert Elite Programı Yöneticisi

Author serhatgumus

More posts by serhatgumus